BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda

Kalitenin Hayat Bulduğu bir Ekibiz.

Kıbrıs'ta ve Türkiye'de web tasarım, yazılım geliştirme, prodüksiyon, seo, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

2018 tarihinden bu yana Teknoloji ve Bilgisayar Sistemleri çatısı altında Web Tasarım hizmetleri veren ekibimiz Ağustos 2018 İtibariyle Deluxe Bilişim adı ile faaliyetlerine devam etmektedir.Deluxe Bilişim günümüzde firmalar için hem prestij hem de kazanç sağlama yöntemi olarak kullanılan Web tabanlı teknolojileri, sizler için uyguluyor. 

Hedefe dönük ve kişiye özel tasarımlar, sizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan Web Siteleri, online eğitim sistemleri, rezervasyon ve oda satışlarınızı kolaylıkla yapabileceğiniz Otel Web Siteleri, firmanızın herkes tarafından hızla erişilebilmesine yardımcı olacak Mobil Web Siteleri gibi çözümler ile sizleri daha tanınır ve kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. 

pam-ajans-e-ticaret-nedir
poly-3295856_1280

Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki web sitesine kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.
 
 
Teknolojinin akıl almaz bir hızla ilerlediği çağımızda, bizler de kendimizi geliştirmeye, verdiğimiz hizmetin kusursuz hale gelmesi için çalışmaya devam ediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

1

Planlıyoruz

İhtiyaçlarınızı analiz ettikten sonra dijital dünyada öncü olmanız için gereksinimleriniz planlanır.

2

Tasarlıyoruz

Sanatçı Gözüyle Bakıp Profesyonel Bir Şekilde Üretiyoruz !

3

gELİŞTİRİYORUZ

Uluslararası Uzman Ekibimizle İhtiyaçlarınızı en yeni teknolojilerle geliştiriyoruz !

Sıradaki müşterimiz olmaya hazır mısınız?

iletisim@deluxebilisim.com • +90 548 859 15 59

Deluxe Kalitesinde Hizmet Almak İstiyorsanız;

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN !

Profesyonel ekibimiz, satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızda.

Scroll to Top